Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés készítése, ellenőrzése
  • Béren kívüli juttatások kezelése
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, igazolások kiállítása
  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok előkészítése
  • A hatályos, kapcsolódó jogszabályi környezet figyelemmel kísérése, a változások alkalmazása

Elvárások:

  • Társadalombiztosítási- és bérügyintézői OKJ végzettség
  • Naprakész adó-, társadalombiztosítási-, és munkajogi ismeret
  • Minimum 5 éves releváns tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel) programok magabiztos használata
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Határidők betartása
  • Rugalmasság, alkalmazkodó-készség, csapatmunkában való aktív részvétel

Előnyt jelent:

  • Több műszakos munkarend kezelése
  • Termelő cégnél, nagy létszámú vállalat bérszámfejtésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás
  • Stabil, biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Min. 5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2537 Nyergesújfalu, Varga József tér 1