Erősáramú Villamosmérnök

Biztosan vannak olyanok, akik tudják, hogy hol van a kapcsolódási pont a dániai tengerparti szélturbinák, a Ferihegyen landoló repülőgépek, a BMW i3 és i8 autói valamint londoni olimpia aranyérmes kajakosainak evezőlapátja között. Igen, mindegyikben alkalmaznak karbon szálas technológiát.

Azt viszont már kevesebben tudják, hogy Európa legnagyobb szénszálgyártó üzeme – a Zoltek Zrt. – Komárom-Esztergom megyében található. A Zoltek Companies, Inc. a japán Toray Group tagja, amely több mint 50 000 embert foglalkoztat világszerte. Zoltek Zrt. a vállalatcsoport magyarországi gyára. 1300 fős nyergesújfalui üzemünk – a Toray Group világpiaci szerepe, mérete által megerősített háttérrel maga mögött – jelenleg is folyamatosan növeli gyártási kapacitását, melynek köszönhetően cégünkhöz az alábbi munkakörbe új kollegát keresünk:

üzemeltetési területre

Főbb feladatok:

  • Vállalati nagy- és középfeszültségű villamos rendszerének felügyelete
  • Felújítási és karbantartási projektek tervezése, irányítása, erőforrások szervezése
  • Üzemzavarok elhárításának támogatása, irányítása
  • Tevékenységek összehangolása a termelési területekkel
  • Fejlesztések bevezetése, követése
  • Költség és anyaggazdálkodás, elemzések készítése
  • Főenergetikus munkájának segítése
  • Energetikai és megtérülési számítások készítés

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (erősáramú specializáció előny)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • minimum 3 év energetikai területen szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismeret

Előny:

  • Villamos hálózat/alállomás üzemeltető végzettség
  • Érintésvédelmi/Villámvédelmi szabványossági felülvizsgáló
  • OmegaCAD / Eplan / AUTOCAD program ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés multinacionális környezetben
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Továbbképzési lehetőségek / ingyenes angol nyelvi képzés
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i)

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2537 Nyergesújfalu, Varga József tér 1.